سفارش تبلیغ
صبا ویژن
نزد نیکوترین گمانم به تو باش ای گرامی ترین گرامیان! و مرا با عصمت تأیید فرما و زبانم را به حکمت بگشای . [امام زین العابدین علیه السلام ـ در دعای استغفار ـ]
امروز: چهارشنبه 100 آبان 5
دیروز وب سایت کاخ سفید یک ساعت پیش از سوگند اوباما و خاتمه‌ی ریاست جمهوری جرج دبلیو بوش با پیغام خطا روبه‌رو شد. به نظر می‌رسد این اشکال از اشتباه یکی از اعضای تیم سایت اوباما ناشی شده است که سعی در تغییر محتویات سایت کاخ سفید داشته است.

به هر حال پیش از مراسم تحلیف اوباما تصویری از او روی سایت با این تیتر که تغییر به آمریکا آمده است، قرار گرفت. با کلیک روی عکس شما به وبلاگ کاخ سفید هدایت می‌شوید، جایی که اولین پست وبلاگی کاخ سفید درج شده است.
اگرچه انتظار می‌رفت اوباما دست کم برای قدردانی از هواداران مجازی‌اش که نقش موثری در پیش‌برد و در نهایت پیروزی کمپین انتخاباتی او ایفا کردند، شخصا اولین پست وبلاگی کاخ سفید را بنویسد اما فردی که این نوشته وبلاگی را منتشر کرد، ماسون فلیپ مدیر رسانه‌‌ای جدید کاخ سفید و اوباماست.

فیلپ در این پست وبلاگی بر قول انتخاباتی اوباما تاکید کرد بر این اساس آن‌ها تمامی قوانینی که فوریتی برای تصویب ندارند را برای نظر خواهی عمومی در سایت میگذارند و نظرات خوانندگان بر آن مورد بررسی قرار می‌گیرد.

به هر حال هنوز به نظر نمی‌رسد وب سایت کاخ سفید شباهتی به یک شبکه‌ی اجتماعی آن‌لاین داشته باشد، موضوعی که اوباما هنگام کمپین انتخاباتی‌اش قول داده بود.

برای به روز رسانی سایت رییس جمهور جدید یک تیم خبری در همه حالت با او هستند که سریعا عکسها و سخنرانی‌ها را منتشر می‌کنند.

 نوشته شده توسط حامد عزیزخانی در پنج شنبه 87/11/3 و ساعت 11:1 صبح | نظرات دیگران()
 لیست کل یادداشت های این وبلاگ
چه سعادتی ، همایش پارسی بلاگی ها
اولین پست وبلاگ کاخ سفید
عید ولایت مبارک
دومین کنفرانس شهر الکترونیک ایران
امنیت اطلاعات در شهر الکترونیکی
شهر الکترونیکی به بنگاه دانایی نیاز دارد
اولین جشنواره وبلاگ نویسی روانشناسی
بررسی کارکردهای آموزشی و پژوهشی وبلاگها
چگونه در سایت یا وبلاگ خود امکان خرید اینترنتی ایجاد کنیم
1200 میلیارد تومان صرفه جویی سالا نه با پرداخت الکترونیکی قبض ها
چهارمین همایش روابط عمومی الکترونیک برگزار می شود
اطلاعیه مهم شهر نوشت
زندگی الکترونیکی خوب یا بد؟
خطرات زندگى الکترونیکى
مزایای الکترونیکی بودن
[همه عناوین(67)]

بالا

طراح قالب: رضا امین زاده** پارسی بلاگ پیشرفته ترین سیستم مدیریت وبلاگ

بالا